Epic Fail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Txixyo




Posts : 1
Join date : 2010-07-26

[NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue Empty
PostSubject: [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue   [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue EmptyMon Jul 26, 2010 7:40 pm

Čauko, mám 17 rokov. Celkom slušný equip http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Txixyo .
Wow hrám už od TBC takže dosť dlho.
Mám skúsenosti s raidami a pri najhoršom sa rýchlo učím, takže stačí troška vysvetliť a prispôsobím sa.
Nehrávam dlho ..aspoň si myslím Very Happy ale keď sa dohodne raid, určite na ňom budem.
S profesií mám full herb a skin.
Predtým som bol v R o t A ale nie dlho keďže sa rozpadla potom som bol v Chaos Council ale leavol som ich, pretože ma nebrali na raidy a wipovať s worldom ma nebaví.
U vás ma asi nikto nepozná, ani ja vás Very Happy takže pochybujem, že by niekto obetoval nejakú končatinu XD .
Väčšina o mne je už v prihláške =D, skrátka rád hrám WoW a chcem chodiť raidy.Dúfam, že ma prijmete.
Back to top Go down
Waghina

Waghina


Posts : 139
Join date : 2010-07-20
Location : Ostrava

[NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue Empty
PostSubject: Re: [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue   [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue EmptySat Jul 31, 2010 2:03 am

Odpověď tu budu dnes (Sobota) večer.. Sorry za pomalou reakci...
Back to top Go down
Waghina

Waghina


Posts : 139
Join date : 2010-07-20
Location : Ostrava

[NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue Empty
PostSubject: Txixyo   [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue EmptySat Jul 31, 2010 10:25 pm

Tak z důvodu velkého počtu meele dmgeru teď rouga bohužel nepříjmem.. Sorry a GL v dalším hledání..
Back to top Go down
Sponsored content





[NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue Empty
PostSubject: Re: [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue   [NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue Empty

Back to top Go down
 
[NEPŘIJAT]Txixyo - combat / assa rogue
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [NEPŘIJAT] JOCY SHAMAN (Perhaps)
» [PŘIJAT] Rapture Combat Rogue
» [PŘIJAT] Lapik ROGUE
» [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl
» [NEPŘIJAT] DK Frost DPS

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Epic Fail :: Veřejné :: Přihlášky :: Vyřízené-
Jump to: