Epic Fail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl

Go down 
+2
Jezpareal
Bryan
6 posters
AuthorMessage
Bryan




Posts : 4
Join date : 2010-12-10

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptyFri Dec 10, 2010 1:54 pm

Talenty (i off spec):PvE-Combat,PvP-Assassination
Věk:13let
EQ (Gear score) a link na Armory:EQ na úrovni T7.5,GS-4193,link na armory - http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Bryan
Jak dlouho hraješ WoW (přibližně..): Necelý 4roky
Zkušenosti s raidy:Voa,Naxx,EoE,OS(10/25)
Máš čas na raidy v sobotu 18:00 - 22:00:ANO
v neděli 18:30 - 22:30 :ANO
v úterý 18:00 - 22:00 :NVM (trénink tenis)
ve čtvrtek 18:00 - 22:00 : NVM (trénink tenis,někdy stihnu někdy ne..ale budu se snažit tu být na co nejvíce raidů i v dnech tréninků..)
Alti:Tourin-75lvl shaman,Zmiaa-75lvl druid
Profese: Mining,ENG
V jaké jsi byl dříve guildě, popřípadě důvod odchodu:Source of Divinity-A,neshody
Je u nás někdo, kdo by za tebe dal ruku do ohně? (Může být i jiná končetina):Woolfire ..(soused Very Happy)
Něco málo o sobě: Jsem z Bolatic,hraju tenis a florbal,rád jezdím na kole,občas si zaběhám..Poslouchám Hip Hop,rapp,remixy,DNB Very Happy..Moc nečtu..Very Happy
Back to top Go down
Jezpareal

Jezpareal


Posts : 135
Join date : 2010-07-21
Age : 32
Location : Zvolen,SVK

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptyFri Dec 10, 2010 4:55 pm

to čo počúvaš ? tak to snáď nie...čo sa naša guilda ide zmeniť na bandu hopkajúcich pubertákov? Very Happy kde je METAL?
ináč som PRO ale nebudem ťa mať v láske Very Happy
Back to top Go down
Bryan




Posts : 4
Join date : 2010-12-10

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptyFri Dec 10, 2010 5:21 pm

Notak..nebud tak přísný Very Happy:D:D ae metal je tky dobrej,ten poslouchám většinou v Naxxu nebo EoE,ae jinak rock,hip hop,rapp,remixy..:Da zapoměl jsem dopsat Very Happy:Jednoho pubert´áka snad přežiješ ne?:Da v guild chatu nejsem vulgární,rád pomůžu,a jsem společenský Razz :Dcož asik neoceníš co?Very Happy
Back to top Go down
Illay

Illay


Posts : 26
Join date : 2010-07-22
Location : Dalaran

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptyFri Dec 10, 2010 5:40 pm

PRO pokud Nas v guilde NEBUDES OBTEZOVAT s tvym hudebnim stylem Smile
Back to top Go down
Bryan




Posts : 4
Join date : 2010-12-10

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptyFri Dec 10, 2010 5:43 pm

nene..Very Happy ae měl jsem to v plánu Very Happy:D:D:D...né kecám..máte mumble??
Back to top Go down
Djbob

Djbob


Posts : 40
Join date : 2010-10-17
Age : 34
Location : Havířov

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptySat Dec 11, 2010 12:54 am

Ne fungujeme na TS3
Back to top Go down
Bryan




Posts : 4
Join date : 2010-12-10

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptySat Dec 11, 2010 1:46 am

ok já si ho stáhnu..a jsi PRO nebo PROTI ??
Back to top Go down
Djbob

Djbob


Posts : 40
Join date : 2010-10-17
Age : 34
Location : Havířov

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptySat Dec 11, 2010 10:50 am

Zkušenosti s momentálně otevřenými raidy máš, čas na raidy taky(otázkou je jestli budeš docházet), sice kdybych měl soudit dle hudebního stylu........ehm......mno....No Coment. Zkrátka jestli se umíš slušně chovat jsem PRO.
Back to top Go down
Waghina

Waghina


Posts : 139
Join date : 2010-07-20
Location : Ostrava

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptySat Dec 11, 2010 6:22 pm

Já jsem, i přes některé výhrady, taky PRO. Wink
Back to top Go down
Adrod
Admin
Adrod


Posts : 97
Join date : 2010-07-20

[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl EmptySun Dec 12, 2010 8:14 pm

ok, PRO
Back to top Go down
https://epicfail.forumczech.com
Sponsored content





[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty
PostSubject: Re: [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl   [PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl Empty

Back to top Go down
 
[PŘIJAT] Přihláška - Bryan,Rogue 80lvl
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [PŘIJAT] Lapik ROGUE
» [PŘIJAT] Rapture Combat Rogue
» [PŘIJAT] prihlaska Vojtap
» [PŘIJAT] Thedoctor - holy priest, přihláška
» [NEPŘIJAT] Prihlaska - Anneil DK Tank

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Epic Fail :: Veřejné :: Přihlášky :: Vyřízené-
Jump to: