Epic Fail
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Extream - shpriest

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Extream




Posts : 1
Join date : 2011-01-01

Extream - shpriest Empty
PostSubject: Extream - shpriest   Extream - shpriest EmptySat Jan 01, 2011 4:00 pm

Talenty (i off spec): Shadow Main , Disco Off
Věk: 15
EQ (Gear score) a link na Armory: EQ do shadow priblizne 4000gs. t7.5 a pod. http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Extream
Jak dlouho hraješ WoW (přibližně..): Wowko hram cca 3 roky.
Zkušenosti s raidy: na tbc vsetko , na wotlk vsetko az na ulduar kde to nepoznam az tak super. kedze som hral na offiku ale prave ked bol pusteny ulduar som mal pauzu od wowka.
Máš čas na raidy v sobotu 18:00 - 22:00: Ano
v neděli 18:30 - 22:30 : Ano
v úterý 18:00 - 22:00 : Ano
ve čtvrtek 18:00 - 22:00 : Ano
Alti: Momentalne nemam ziadneho alta
Profese: Min + tailor
V jaké jsi byl dříve guildě, popřípadě důvod odchodu: No na tento server som presiel len nedavno kedze som presiel z offiku , char bol v guilde titans tam ho mal moj brat ako alta.
Je u nás někdo, kdo by za tebe dal ruku do ohně? (Může být i jiná končetina): Nikoho tu nepoznam nejako dobre
Něco málo o sobě: Som pohodovy typek ktoreho bavi normalny zivot , sport a hlavne zabava. Vo volnom case si zahram wofko Smile
Back to top Go down
Balzarin

Balzarin


Posts : 36
Join date : 2010-07-22

Extream - shpriest Empty
PostSubject: Re: Extream - shpriest   Extream - shpriest EmptySun Jan 02, 2011 2:46 pm

Přihláška OK, priest se hodí vždycky, PRO
Back to top Go down
Djbob

Djbob


Posts : 40
Join date : 2010-10-17
Age : 34
Location : Havířov

Extream - shpriest Empty
PostSubject: Re: Extream - shpriest   Extream - shpriest EmptyMon Jan 03, 2011 12:48 am

PRO
Back to top Go down
Sponsored content





Extream - shpriest Empty
PostSubject: Re: Extream - shpriest   Extream - shpriest Empty

Back to top Go down
 
Extream - shpriest
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Epic Fail :: Veřejné :: Přihlášky-
Jump to: